Tafole ea tlhahlobo ea mafu a basali ea motlakase ea FD-G-1 e sebelisa thepa e matla haholo 'me e hanela mafome, e leng se thusang ho hloekisa le ho bolaea likokoana-hloko sepetlele letsatsi le letsatsi.
Ho phahama ha bokaholimo ba tafole ea tlhahlobo, sekhutlo sa boto e ka morao le boto ea leoto ho ka fetoloa ka switch ea leoto.
Lisebelisoa li feletse, 'me ho na le libaka tsa ho phomotsa mahetla, marapo a mahetla, marapo a matsoho, liphahlo, libaka tsa ho phomotsa maoto, le libaskete tsa mobu tse nang le li-strainer joalo ka tloaelo.
Motheo oa tafole ea tlhahlobo ea mafu a basali o sebelisa sebopeho se bōpehileng joaloka U, se fanang ka sebaka sa ho sisinyeha ha leoto le leoto bakeng sa mosebetsi oa letsatsi le letsatsi oa ngaka.
Bethe ena ea ho buuoa ea tlhahlobo ea bongaka ea basali, ha e lokele feela litlhahlobo tsa basali, empa hape e loketse le urology ea banna.
1.Materase a Foam a se nang Seam
Materase a ho bopa tafole ea tlhahlobo ea mafu a basali a motlakase a sebelisa theknoloji ea morao-rao ea ho ntša lefome e se nang sekoli, e ntlafatsang boiketlo ba mokuli haholo.
2.Thepa e hanelang ts'enyeho
Sekoahelo sohle sa tafole ea tlhahlobo ea mafu a basali se entsoe ka thepa e ntle ka ho fetisisa, e hanelang mafome, e bonolo ho e hloekisa le ho e bolaea likokoana-hloko.
3. Phetoho ea Maoto
E na le sesebelisoa sa ho fetola maoto, e laola ka mokhoa o tenyetsehang metsamao e fapaneng ea tafole ea tlhahlobo ea pelehi.
4.Lisebelisoa tse Tenyetsehang
Ntle le phomolo e tloaelehileng ea mahetla, marapo a mahetla, li-handle, li-foot rest, lipedali tsa maoto, bese ea lithōle, lebone la tlhahlobo ea basali kapa setulo sa ngaka le tsona lia fumaneha.
Liparamente
| MohlalaNtho | Tafole ea Tlhahlobo ea Basali ea Motlakase ea FD-G-1 |
| Bolelele le Bophara | 1800mm * 550mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg e Khutlelang morao | 14°/ 17° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 60°/10° |
| Sistimi ea motlakase | Jiecang |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase e se nang seamless |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | ABS |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 150 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
StloaeloLisebelisoa
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 2 | Poleiti ea Leoto | Sete e le 1 |
| 3 | Materase | Sete e le 1 |
| 4 | Mohele | Para e le 1 |
| 5 | Phetoho ea Leoto | Sete e le 1 |