LEDD500700C+M e bolela mabone a LED a kamore ea ho sebetsa a dome e habeli.
Sistimi ea khamera e hahiloeng kahare le sekirini sa ho leketlisa sa kantle li ka sebelisoa bakeng sa morero oa koetliso. E nolofalletsa ts'ebetso ea ho beha leihlo le ho rekota.
■ opereishene ea mpa/kakaretso
■ bongaka ba basali
■ opereishene ea pelo/ ea methapo/ea sefuba
■ opereishene ea methapo
■ bongaka ba masapo
■ thuto ea maikutlo a kotsi / maemo a tšohanyetso KAPA
■ urology / TURP
■ Ngaka ea mahlo/ Ophthalmology
■ endoscopy Angiography
1. Sistimi ea Khamera
Khamera e kentsweng kahare, ha ho hlokahale hore o e fanyehe ka matsoho a mang.
2. Leseli lena la phaposi ea ho sebetsa le hapa le ho fana ka litšoantšo ka lebelo le potlakileng le boleng bo holimo. Ka lebaka la zoom ea optical ea 10X, litšoantšo li ka bonoa ho tsoa likarolong tsohle.
3. Lebone lena la phaposi ea ho buoa le ka boela la rekota opereishene ea opereishene. Le ka sebelisoa bakeng sa koetliso le merero ea ho ithuta.
Sistimi ea ho Lekola
1. Ka ho hasa ts'ebetso, mabone a kamore ea opereishene ea LEDD500700C+M a ka lumella basebetsi ba kliniki ho latela tsoelo-pele ea hau ntle le ho roba tšimo e se nang likokoana-hloko.
2. Leseli la kamore ea ho buoa le nang le khamera le sekirini se hahiloeng ka hare le fana ka pono e 'ngoe e holimo ea hlooho ea opereishene e le hore sehlopha sa hau sa opereishene se ka arolelana mekhoa ea opereishene lefatšeng ka bophara.
Parametharas:
| Khamera | |
| Qeto | Megapiksele e 210 1920(H)X 1080(V) |
| Mokhoa oa puisano | RS232 |
| Mekhoa ea puisano | HITACHI / SONY VISCA |
| Sehokelo | Ho lumellana ha LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Mofuta oa sensor | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Mokhoa oa ho skena | Sekene se Tsoelang Pele |
| Sistimi ea Motšehare le Bosiu | 'Mala/o motsho le o mosweu/o iketsang |
| Leseli le fokolang | 'Mala: 0.1Lux e ntšo le e tšoeu: 0.01Lux |
| Mokhoa oa ho hokahanya | ho hokahanya pakeng tsa di-inter-sync |
| Sephetho sa video | lets'oao la dijithale |
| SNR | ≥50dB (AGC TIMILO) |
| Lense | |
| IRCUT | IRCUT e fetola ka boiketsetso filtara e habeli |
| Lilense tsa mahlo | 10X f=5mm~50mm |
| sekhutlo sa tšimo | H:51.8°(W)~5.86°(T) V:39.1°(W)~4.4°(T) |
| Mosebetsi | |
| mokhoa oa ho pepesehela | A/M |
| ho leka-lekana ho hosoeu | Othomathiki |
| Mokhoa oa ho Tsepamisa Maikutlo | A/M |
| taolo ea phaello | A/M |
| Phello ea Setšoantšo | Othomathiki/mmala/motsho le mosweu/o fosahetseng |
| mosebetsi oa ho bonahatsa | Tšehetso (seipone se otlolohileng + seipone se otlolohileng) |
| ho phetholla ha setšoantšo | Tšehetso |
| E Feto-fetohang ka Bophara | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| sekwahelo sa elektroniki | 1/30s~1/10,000s |
| karolelano ea phapang | E ka fetoloa |
| ho tlala | E ka fetoloa |
| Mosebetsi oa ho thibela moholi | Tšehetso |
| Karolo e ka thoko | Tšehetso |
| Tlhaloso e akaretsang | |
| Litekanyo | 38.6(Bophara)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| Mocheso/mongobo oa Mosebetsi | ﹣10℃~50℃,10%RH~60%RH |
| Mocheso/mongobo oa polokelo | ﹣20℃~60℃,10%RH~80%RH |
| phepelo ea motlakase | DC 12V±10% |
| tšebeliso ea motlakase | 3.5W MAX |
| Boima bo kahare | 110g |
Mohlokomeli
| Paramethara e ka Sehloohong | |
| Boholo ba skrine | 21.5' |
| Mokhoa oa Leseli la Morao | LED |
| Sebaka sa Pontšo | 475.2mm(W)×267.3mm(H) |
| Karolelano ea Tšobotsi | 16:9 |
| Qeto e Phahameng | 1920×1080 |
| 'Mala oa Pontšo | 16.7M |
| Seemahale sa Pixel | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Leseli | 300cd/㎡ |
| Phapang ea Setšoantšo | 1500:1 |
| Angle ea ho Sheba | 850/850/750/650 |
| Nako ea Karabelo | 8MS |
| Maqhubu a Tšimo | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Kenyeletso le tlhahiso | |
| SDI KA HARE | 1 |
| SDI E TSWA | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV OUT | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Keno ea VGA | 1 |
| Keno ea HDMI | 1 |
| Kenyo ea YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Kenyo ea RS232 (Boikhethelo) | 1 |
| Ho kenya molumo | 1 |
| Sephetho sa molumo | 1 |
| Sistimi ea mebala | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Puo | Sechaena/Senyesemane/Sefora/Sejeremane/Setaliana/Sepanishe/ |
| Phepelo ea motlakase | |
| Matla | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Matla a Emeng | 5W |