Tafole ea ts'ebetso ea motlakase ea TDG-1 e na le lihlopha tse hlano tse kholo tsa liketso: bophahamo ba bethe bo ka fetoloang ka motlakase, ho sekamela pele le morao, ho sekamela ka letsohong le letšehali le le letona, ho phahamisa poleiti ea morao, le brake.
Ponahalo e ntle, 'mele, setsi, kholomo ea ho phahamisa, le lireile tse ka thoko tsa ts'ebetso ena ea motlakase kaofela li entsoe ka tšepe e sa ruseng ea boleng bo holimo, e nang le qetello e phahameng, e hanyetsang mafome le matla a phahameng a mechini.
Fetola maemo a fapaneng a tafole ea ts'ebetso ea motlakase ka bohlale, ka taolo ea konopo e le 'ngoe. E sebelisa sesebelisoa sa motlakase sa LINAK, se khutsitseng, se nepahetseng le se theko e tlase ea tlhokomelo. Moralo o moholo oa mabili, o khutsitseng le o khahlanong le ho sisinyeha ha lefatše.
Tafole ena ea ts'ebetso ea motlakase e loketse liopereishene tse fapaneng, joalo ka opereishene ea mpa, ea pelehi, ea basali, ea ENT, ea urology, ea anorexic le ea orthopedics, jj.
1.Apuo e bonoloAliphetohowleGas Sli-pring
Manonyeletso a poleiti e ka morao le a leoto a tafole ea ts'ebetso ea motlakase ea TDG-1 a na le meaho ea tšehetso ea silindara ea selemo sa khase, e etsang hore liphetoho tse fapaneng li be bonolo, li khutse, 'me li se ke tsa thothomela, ha ka nako e ts'oanang li sireletsa sebopeho sa manonyeletso ka katleho le ho thibela mokuli ho oa.
2.Sesebelisoa sa ho Sebetsa sa Motlakase sa LINAK
Tšebeliso ea molamu oa motlakase o sutumelletsang e felisa tlhoko ea basebetsi ba bongaka ho laola boemo ba tafole ea ts'ebetso ka letsoho. Ho hlokahala feela ho tšoara taolo ea hole, ho bonolo le ho boloka basebetsi. Ha ho bapisoa le tlhokomelo ea tafole ea ts'ebetso ea hydraulic kamora thekiso, tafole ea ts'ebetso ea motlakase le eona e fokotsa haholo litšenyehelo tsa tlhokomelo ea kamora thekiso. Nakong ea ts'ebetso ea tokiso, molamu oa motlakase o sutumelletsang o ka beoa ka nepo haholoanyane, 'me ts'ebetso ea tokiso e khutsitse haholo.
3. Motheo oa Mofuta oa Y
Motheo oa bethe o sebelisa moralo o bōpehileng joaloka Y, o sa lumellaneng feela le moralo o sebetsang hantle, o ntlafatsang botsitso ba tafole ea ts'ebetso ea motlakase, empa hape o fana ka sebaka se seholo sa maoto bakeng sa basebetsi ba bongaka, e leng se lumellang basebetsi ba bongaka ho atamela mokuli haufi le eena haholoanyane.
4. Lisebelisoa tse Tenyetsehang
E hlomeletsoe ka marapo a mahetla, marapo a matsoho, marapo a maoto le marapo a 'mele ho netefatsa hore bakuli ba tlas'a anesthesia e akaretsang ba ke ke ba oa nakong ea opereishene. Lipoleiti tsa maoto, libaka tsa ho phomola matsoho, litšehetso tsa 'mele le litšehetso tsa maoto kaofela li hlomelitsoe ka li-memory foam pad ho netefatsa boiketlo ba opereishene le phallo e tloaelehileng ea metsi a 'mele nakong ea opereishene.
5. Lmoralo oa arger caster
Botlaase ba tafole ea ts'ebetso ea motlakase ea mechini bo entsoe ka li-caster tse kholo (bophara ba tsona).≥100mm), e tenyetsehang ho sisinyeha. Li-caster lia phahama ha ho brakelloa, motheo oa bethe o hokahane ka thata lemobu, 'me botsitso bo botle.
6. Betri e hahiloeng kahare
Haeba motlakase o tima, betri e kentsweng kahare e ka tshehetsa mesebetsi e 50.
Pli-aramatara
| MohlalaNtho | Tafole ea Ts'ebetso ea Motlakase ea TDG-1 |
| Bolelele le Bophara | 2050mm*500mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 890mm/ 690mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 60°/ 60° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 90°/ 17° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 20°/ 20° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | ≥110mm |
| Ho flexa/ Reflex | Ts'ebetso ea Motsoako |
| Lekhotla la taolo | Boikhethelo |
| Sistimi ea motlakase | Linak |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
SLisebelisoa tse tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekotwana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Tšehetso ea Leoto | Para e le 1 |
| 5 | Mohele oa Borokho ba Liphio | Sekotwana se le seng |
| 6 | Materase | Sete e le 1 |
| 7 | Remote ea letsoho | Sekotwana se le seng |
| 8 | Mohala oa Motlakase | Sekotwana se le seng |