1.Boemo bo Tlase ka ho Fetisisa
Bolelele bo fokolang ba tafole ea ts'ebetso ea ophthalmology bo ka fetoloa ho 500mm. Sistimi e tsebahalang ea ho khanna ea motlakase e tsitsitse, ea tšepahala ebile ha e na lerata nakong ea ts'ebetso. Ke khetho e ntle ka ho fetisisa bakeng sa opereishene ea mahlo le ea ENT.
2.Poleiti ea Hlooho e ka Ntšoang
Poleiti ea hlooho e ka tlosoang e laoloa habonolo ka lisebelisoa tsa mechini.
Moralo o kobehileng bohareng ba mosamo oa hlooho o fihlela litlhoko tsa ergonomic.
3. Sebaka se Sephara
Bophara ba bokaholimo bo ka fihla ho 550mm, e leng se lumellang mokuli ho robala holim'a bona ka boiketlo bo eketsehileng
4. Phetoho ea Maoto e Tenyetsehang
Sekhutlo sa poleiti e ka morao le poleiti ea leoto se ka fetoloa ka switch ea leoto, e leng se loketseng ngaka ho fetola boemo ba mokuli boemong bo botle ka ho fetisisa nakong ea opereishene ea mahlo.
5. Brake ea Petal
Li-brake tsa pedal tsa mechini li potlakile, li bonolo, li bolokehile ebile lia tšepahala.
6. Setulo sa Ngaka se Ikgethelang
Setulo sa ngaka se ka fetola libaka tsa matsoho, libaka tsa mokokotlo le bophahamo ba setulo.
Liparamente
| Ntho ea Mohlala | Tafole ea Ts'ebetso ea Mahlo ea Motlakase ea TDG-2 |
| Bolelele le Bophara | 2080mm * 550mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 700mm / 500mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 45°/ 90° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 45°/ 20° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo le Tlase) | 45°/ 20° |
| Ho thella ho otlolohileng | 300mm |
| Sistimi ea motlakase | Jiecang |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
Lisebelisoa tse Tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Molamu oa ho kenya | Sete e le 1 |
| 2 | Boto ea Letsoho | Para e le 1 |
| 3 | Terei ea Lisebelisoa | Sete e le 1 |
| 4 | Setlamo sa ho Lokisa | Sete e le 1 |
| 5 | Materase | Sete e le 1 |
| 6 | Phetoho ea Leoto | Sete e le 1 |