Tafole ea ts'ebetso ea TDY-2 e tsamaeang e na le bethe le kholomo e felletseng ea tšepe e sa ruseng ea 304, e bonolo ho e hloekisa le e thibelang tšilafalo.
Bokaholimo ba tafole bo arotsoe likarolo tse 5: karolo ea hlooho, karolo ea mokokotlo, karolo ea marago, le likarolo tse peli tsa maoto tse ka tlosoang.
Tafole ea ts'ebetso ea TDY-2 e ka fetoloa sebaka sa 340mm, e fana ka sebaka se setle sa pono bakeng sa letsoho la C nakong ea opereishene, 'me e ka sebelisoa le mabokose a lifilimi tsa X-ray.
Boto ea hlooho e kopantsoeng habeli, boto ea leoto e ka fetoloang ka har'a seliba sa khase. Sebelisa li-caster tse khutsitseng tsa mofuta oa Jeremane. Hape ho na le ho seta botjha konopo e le 'ngoe, ho tiisa konopo e le 'ngoe le mesebetsi ea ho thibela ho tiisa ke khetho.
Tafole ena ea ts'ebetso ea motlakase e sebetsang ka mesebetsi e mengata e loketse opereishene e fapaneng, joalo ka opereishene ea mpa, ea pelehi, ea basali, ea ENT, ea urology, ea anorectal le ea orthopedics, jj.
1.Poleiti ea hlooho e kopaneng habeli
Poleiti ea hlooho e kopaneng habeli ea tafole ena ea ts'ebetso ea motlakase e ka fetola bophahamo ba boto ea hlooho ka bolokolohi, e lumella mokuli ho ba le sekhutlo sa hlooho se phutholohileng ha a etsa opereishene maemong a fapaneng.
2. Leg Plate e ka ba Electric Control kapa Gas Spring Control
Poleiti ea leoto e ka laoloa ke seliba sa khase kapa ea ntlafatsoa ho ea taolong ea motlakase.
3. Sistimi ea Taolo e 'Meli ea Boikhethelo
Taolo ea letsoho le litsamaiso tsa phanele tse sa hlokeng boikhethelo li fana ka tšireletso e habeli bakeng sa opereishene.
4.Batšoantšisi ba baholo
Li-caster tsa TENTE tsa Jeremane tse tsoang kantle ho naha, li hanela ho tsofala le ho khutsa.
5. Betri e ka tjhajwang hape e kentsweng kahare
Tafole ea ts'ebetso ea motlakase ea TDY-2 e na le betri e sebetsang hantle haholo e ka tjhajwang, e ka fihlelang litlhoko tsa lits'ebetso tse 50. Ka nako e ts'oanang, e na le phepelo ea motlakase ea AC ho fana ka matla a motlakase ho netefatsa polokeho e phahameng.
6.Khetho e 'Ngoe e Ikgethang
Ho seta botjha konopo e le 'ngoe ka boikhethelo, ho benya hantle le ts'ebetso ea ho benya morao.
Pli-aramatara:
| MohlalaNtho | Tafole ea TDY -2 ea ho Sebetsa ea Motlakase e Tsamaeang |
| Bolelele le Bophara | 2100mm*550mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 1000mm/ 700mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 45° 90° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 90°/ 17° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 15°/ 15° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | ≥110mm |
| Ho thella ho otlolohileng | 345mm |
| Ho flexa/ Reflex | Ts'ebetso ea Motsoako |
| Boto ea X-ray | Boikhethelo |
| Lekhotla la taolo | E tloaelehileng |
| Sistimi ea motlakase | Jiecang |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
Lisebelisoa tse Tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekotwana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Tšehetso ea Mahetla | Para e le 1 |
| 5 | Tšehetso ea Leoto | Para e le 1 |
| 6 | Tšehetso ea Maoto | Para e le 1 |
| 6 | Mohele oa Borokho ba Liphio | Sekotwana se le seng |
| 7 | Materase | Sete e le 1 |
| 8 | Setlamo sa ho Lokisa | Likotoana tse 8 |
| 9 | Setlamo se Selelele sa ho Lokisa | Para e le 1 |
| 10 | Remote ea letsoho | Sekotwana se le seng |
| 11 | Mohala oa Motlakase | Sekotwana se le seng |