Sekoahelo sohle se entsoe ka tšepe e sa hloekang ea 304, e bonolo ho e hloekisa le ho e bolaea likokoana-hloko.
Thepa ea faeba e fetisang khanya e phahameng e loketse tšebeliso ea X-ray.
Moralo o atolositsoeng oa materase o lumella bakuli ho robala tafoleng ea opereishene ka boiketlo bo eketsehileng.
Tafole ea ts'ebetso ea motlakase oa TDY-G-1 e sebelisa sistimi e tsoetseng pele ea taolo ea hydraulic, li-valve tse tšepahalang tsa motlakase le lipompo tsa oli tse tsoang Taiwan, e netefatsa ts'ebetso e khutsitseng le e tsitsitseng.
1.UTlase haholoPboemo
2. Poleiti ea hlooho ea manonyeletso a mabeli
3.Built-ka har'a liphioBleralla
4. Betri e ka tjhajwang hape e hahiloeng kahare
5. Librake tsa Mechanical
| Ntho ea Mohlala | Tafole ea Motlakase ea TDY-G-1 kapa ea Hydraulic |
| Bolelele le Bophara | 2080mm * 550mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 820mm / 520mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 45°/ 90° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 80°/ 20° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 15°/ 15° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | 110mm |
| Sistimi ea motlakase | Chaoger ho tsoa Taiwan |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
SLisebelisoa tse tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekotwana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Tšehetso ea Mahetla | Para e le 1 |
| 5 | Tšehetso ea Leoto | Para e le 1 |
| 6 | Tšehetso ea Maoto | Para e le 1 |
| 7 | Mohele oa Borokho ba Liphio | Sekotwana se le seng |
| 8 | Setlamo se Selelele sa ho Lokisa | Para e le 1 |
| 9 | Setlamo sa ho Lokisa | Likotoana tse 8 |
| 10 | Remote ea letsoho | Sekotwana se le seng |
| 11 | Mohala oa Motlakase | Sekotwana se le seng |
| 12 | Pedali | Para e le 1 |