Tafole ea ts'ebetso ea hydraulic ea TDY-Y-1electric e sebelisa sebopeho sa phetisetso ea hydraulic e tsoang kantle ho naha ka motlakase, e nkang sebaka sa theknoloji ea phetisetso ea molamu oa motlakase oa setso.
Phetoho ea boemo e nepahetse haholoanyane, lebelo la motsamao le tšoana haholoanyane ebile le tsitsitse, 'me ts'ebetso ea tšepahala ebile ea tšoarella.
Motheo o bōpehileng joaloka Y o netefatsa botsitso le sebaka se lekaneng sa leoto.
Mosebetsi oa phetolelo le boto ea bethe e bona-ka hare, e kentsoeng C-arm, li ka etsa tlhahlobo ea X-ray ea 'mele oohle.
Sistimi ea taolo e habeli, ho phaella ho taolo ea remote e tšoaroang ka letsoho, e na le sistimi ea taolo ea tšohanyetso ea kholomo. Mosebetsi oa ho seta botjha oa senotlolo se le seng o fa ngaka bokhoni ba ho sebetsa hantle.
Tafole ena e kopantsoeng ea ts'ebetso ea electro-hydraulic e loketse liopereishene tse fapaneng, joalo ka opereishene ea mpa, ea pelehi, ea basali, ea ENT, ea urology, ea anorectal le ea orthopedics, jj.
1.Sistimi ea Taolo e Habeli
Tafole ea ts'ebetso ea TDY-Y-1 Electric-Hydraulic e na le mekhoa ea taolo e habeli, e 'ngoe ke molaoli ea nang le terata, e nang le ts'ebetso ea ho seta boemo ba othomathiki ea senotlolo se le seng. 'Me e 'ngoe ke sistimi ea taolo ea maemo a tšohanyetso ea kholomo. Lisete tse peli tsa litsamaiso tse ikemetseng tsa ts'ebetso tse nang le ts'ebetso e tšoanang li netefatsa hore sistimi ea taolo ea maemo a tšohanyetso e ntse e ka sebetsa ka mokhoa o tšepahalang ha molaoli ea nang le terata a hloleha, ho netefatsa ts'ebeliso e sireletsehileng ea tafole ea ts'ebetso.
2. E fumaneha bakeng sa X-ray Scan
Karolo e ka holimo ea tafole ea OR ea motlakase-hydraulic e ka fetisa mahlaseli a X, 'me ho kenngoa seporo sa tataiso ka tlas'a tafole ho tsamaisa mabokose a lifilimi a X-ray.
3. E lumellana le C-arm
Sekhahla sa motsamao o otlolohileng ka motlakase ke 340mm, se fanang ka sebaka se nepahetseng le se loketseng sa ho beha letsoho la C, 'me se ka etsa X-ray ea 'mele oohle ntle le ho sisinya mokuli.
4. Libetri tse ka tjhajwang hape
Tafole ea ts'ebetso ea opereishene ea TDY-Y-1 Electric-Hydraulic e na le libeteri tse tjhajwang hape tse sebetsang hantle, tse ka fihlelang litlhoko tsa ts'ebetso ea ≥50, ho netefatsa hore e sebetsa ntle le phepelo ea motlakase ea kantle. Betri e tjhajwang hape ha e hloke tlhokomelo 'me e ka sebelisoa nako e telele. Ka nako e ts'oanang, matla a AC a ka sebelisoa ho fana ka matla a motlakase ho netefatsa polokeho e phahameng.
5.Okonopo e se nang lethoResetFtlotso
Mosebetsi o mocha oa ho seta botjha oa konopo e le 'ngoe o nolofatsa ts'ebetso e rarahaneng
Liparamente
| Ntho ea Mohlala | Tafole ea TDY-Y-1 ea Motlakase-Hydraulic |
| Bolelele le Bophara | 1960mm * 500mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 1090mm / 690mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 60°/ 85°/0° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 85°/ 40° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 18°/ 18° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | 100mm |
| Ho thella ho otlolohileng | 340mm |
| Boemo ba lefela | Konopo e le 'ngoe, e tloaelehileng |
| Ho flexa/ Reflex | Ts'ebetso ea Motsoako |
| Boto ea X-ray | Boikhethelo |
| Lekhotla la taolo | boikhethelo |
| Konopo ea ho emisa maemong a tšohanyetso | Boikhethelo |
| Sistimi ea motlakase | Chaoger ho tsoa Taiwan |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
SLisebelisoa tse tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekotwana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Tšehetso ea Mahetla | Para e le 1 |
| 5 | Tšehetso ea Leoto | Para e le 1 |
| 6 | Poleiti ea Leoto | Para e le 1 |
| 7 | Mohele oa Borokho ba Liphio | Sekotwana se le seng |
| 8 | Materase | Sete e le 1 |
| 9 | Setlamo sa ho Lokisa | Likotoana tse 8 |
| 10 | Taolo ea Remote | Sekotwana se le seng |
| 11 | Mohala oa Motlakase | Sekotwana se le seng |
| 12 | Oli ea haeteroliki | Koti e le 'ngoe ea oli |