Tafole ena ea ts'ebetso ea electro-hydraulic e arotsoe likarolo tse 5: karolo ea hlooho, karolo ea mokokotlo, karolo ea marago, likarolo tse peli tsa maoto tse ka aroloang.
Thepa ea faeba ea phetiso ea leseli le phahameng hammoho le ho thella ho rapameng ha 340mm ho netefatsa hore ha ho na letheba le foufetseng nakong ea ho skena ha X-ray.
Tafole ena ea ts'ebetso ea motlakase le metsi e na le sistimi ea taolo e habeli ho netefatsa ts'ebetso e se nang mathata.
E ka hlomelloa ka foreimi ea hlooho e sebetsang ka mesebetsi e mengata le foreimi ea ho hula masapo.
Mosebetsi oa ho seta konopo e le 'ngoe hape, o ka khutlisetsa boemo ba pele bo otlolohileng. Mosebetsi oa ho benya konopo e le 'ngoe le ho benya morao, boto ea maoto ea motlakase, o boloka nako e ngata.
E loketse opereishene e fapaneng, joalo ka opereishene ea mpa, opereishene ea basali, ENT, urology, anorectal le orthopedics, jj.
1.Bokaholimo ba Tafole bo Telele le bo Sephara
Bolelele ba bokaholimo ba tafole ea ts'ebetso ea electro-hydraulic bo ka fihla ho 2180mm, 'me bophara bo ka fihla ho 550mm, e leng se loketseng litlhoko tsa lihlopha tse ling tse khethehileng 'me se ka boela sa etsa hore mokuli a phutholohe haholoanyane.
2. Sistimi ea Taolo e Habeli
Tafole ea ts'ebetso ea motlakase le metsi e na le sistimi e kholo ea taolo/taolo e thusang e habeli ho netefatsa ts'ebetso e se nang mathata
3. Flex & Re-flex & Seta konopo e le 'ngoe hape
Mosebetsi oa ho seta botjha ka konopo e le 'ngoe, o ka khutlisetsa boemo ba pele bo otlolohileng, ho tenyetseha ha senotlolo se le seng le ho tenyetseha ho khutlela morao
4. Poleiti ea Leoto e Fetotsoeng ea Motlakase ea Khetho
Moralo oa polaka ea leoto o kopantsoeng ka mokhoa o kopantsoeng o ka fetola poleiti ea leoto ka motlakase, e leng se bolokang nako ea ho lokisa boemo haholo.
5. Betri e ka tjhajwang hape e hahiloeng kahare
Tafole ea ts'ebetso ea motlakase le hydraulic ea TDY-Y-2 e na le betri e sebetsang hantle haholo e ka tjhajwang, e ka fihlelang litlhoko tsa ts'ebetso tse 50. Ka nako e ts'oanang, e na le phepelo ea motlakase ea AC ho fana ka matla a motlakase ho netefatsa polokeho e phahameng.
Pli-aramatara
| MohlalaNtho | Tafole ea TDY-Y-2 ea Electro-Hydraulic |
| Bolelele le Bophara | 2170mm*550mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 1100mm/ 690mm |
| Seteishene sa Hlooho (Holimo/Ho theosa/Ho tenyetseha) | 45°/ 90°/ 40° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 85°/ 40° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 20°/ 20° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | 100mm |
| Ho thella ho otlolohileng | 350mm |
| Boemo ba lefela | Konopo e le 'ngoe, e tloaelehileng |
| Ho flexa/ Reflex | Ts'ebetso ea Motsoako |
| Boto ea X-ray | Boikhethelo |
| Lekhotla la taolo | E tloaelehileng |
| Konopo ea ho emisa maemong a tšohanyetso | E tloaelehileng |
| Sistimi ea motlakase | Chaoger ho tsoa Taiwan |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Matla a Matla | 1.0 KW |
| Betri | E |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 300 KG/ 350KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
Alisebelisoa
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekotwana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Tšehetso ea Mahetla | Para e le 1 |
| 5 | Tšehetso ea Leoto | Para e le 1 |
| 6 | Mohele oa Borokho ba Liphio | Sekotwana se le seng |
| 7 | Materase | Sete e le 1 |
| 8 | Setlamo sa ho Lokisa | Likotoana tse 8 |
| 9 | Setlamo se Selelele sa ho Lokisa | Para e le 1 |
| 10 | Taolo ea Remote | Sekotwana se le seng |
| 11 | Mohala oa Motlakase | Sekotwana se le seng |
| 12 | Oli ea haeteroliki | Koti e le 'ngoe ea oli |