Tafole ea ts'ebetso ea TF Hydraulic gynecology, 'mele, kholomo le motheo kaofela li entsoe ka tšepe e sa ruseng, e nang le matla a phahameng a mechini, e hanyetsang mafome, 'me e loketse ho hloekisoa le ho bolaoa ke likokoana-hloko.
Tafole ena ea ts'ebetso ea hydraulic gynecology e tla ka mokhoa o tloaelehileng o nang le phomolo ea mahetla, lebanta la mahetla, mohele, phomolo ea maoto le lipedali, besene ea mobu e nang le sefa, le lebone la tlhahlobo ea mafu a basali le khetho.
Bophahamo ba tafole ea ts'ebetso ea hydraulic gynecology bo ka fetoloa ka lipedali, 'me ho sekamela ha bethe ho ka fetoloa ka ho sisinya mohele.
Ha brake e hatelloa, motheo o tsitsitseng o ka tlase ho bethe o a theolwa, e leng se eketsang sebaka sa ho kopana le mobu le ho netefatsa botsitso ba bethe.
E sebelisoa haholo bakeng sa bongaka ba basali, ba pelehi, urology, le opereishene ea anorectal.
1. Thepa ea Tšepe e sa Hloekeng
'Mele o moholo, lireile tse ka thoko, kholomo ea ho phahamisa le setsi sa tafole ea ts'ebetso ea hydraulic gynecology li entsoe ka tšepe e sa ruseng ea boleng bo holimo ea 304, e nang le matla a phahameng a mechini, e hanyetsang mafome le e hloekisang habonolo.
2. Bokaholimo ba Tafole bo Sephara
Bophara ba tafole ea ts'ebetso ea hydraulic gynecology bo ka fihla ho 600mm, e leng se mosa haholo ho batho ba mofuta o itseng oa 'mele' me se ntlafatsa boiketlo.
3. Lisebelisoa tse Tenyetsehang
Ntle le sebaka se tloaelehileng sa ho phomola mahetleng, marapo a mahetla, li-handle, libaka tsa ho phomola maoto, lipedali tsa maoto, setshelo sa lithōle, le mabone a tlhahlobo ea basali le 'ona aa fumaneha.
4. Leoto le Ikhethang le sa Fetoheng
Leoto le ikhethileng la tafole ea ts'ebetso le tsitsitseng le eketsa sebaka sa ho kopana le mobu le ho netefatsa botsitso ba gynecology ea hydraulic.
Liparamente
| Ntho ea Mohlala | Tafole ea Ts'ebetso ea TF Hydraulic Gynecology |
| Bolelele le Bophara | 1800mm * 600mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 70°/ 11° |
| Palo ea li-volts | 220V/110V |
| Maqhubu | 50Hz / 60Hz |
| Materase | Materase e se nang seamless |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 173 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
StloaeloLisebelisoa
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 2 | Mohele | Para e le 1 |
| 3 | Poleiti ea Leoto | Sekotwana se le seng |
| 4 | Materase | Sete e le 1 |
| 5 | Sekoting sa Lithōle | Sekotwana se le seng |
| 6 | Setlamo sa ho Lokisa | Para e le 1 |
| 7 | Thupa ea lengole | Para e le 1 |
| 8 | Pedali | Para e le 1 |