Tafole ea ts'ebetso ea TY e sebelisoa ka letsoho e loketse opereishene ea sefuba le ea mpa, ENT, obstetrics le gynecology, urology le orthopedics, jj.
Foreimi, kholomo le motheo ke tšepe e sa ruseng, e bonolo ho e hloekisa ebile e hanela mafome.
Tafole ea ts'ebetso ea mechini e phahamisoa le ho theoloa ka pompo ea oli ea pedal, e tsamaeang hantle 'me e bolokehile ebile e ka tšeptjoa. Metsamao e meng kaofela e tsamaisoa ka li-gear tsa mechini.
Tafole ena ea ts'ebetso ea haeteroliki e hloka hore poleiti ea leoto e ka menoa, ea tlosoa le ho tlosoa, 'me ho bonolo ho e lokisa. E sebelisa motheo o bōpehileng joaloka T.
1.Mosebetsi oa ho Potoloha
Tafole ea ho sebetsa ka letsoho e ka potolosoa ka 360°, lingaka li ka fetola sekhutlo ho latela boemo ba tsona nakong ea opereishene, e leng se eketsang haholo sebaka sa opereishene nakong ea opereishene. (Ha ho hlokahale)
2.Fetohela ka Potlako ho ea Boemong bo Flex
Tafole ea ts'ebetso e hloka 200°ho hlahella (ho kobeha) holim'a tafole ka nako e le 'ngoe ka ho sebelisa mohele, o ka sebelisoang ho nkela mosebetsi oa borokho ba lumbar sebaka.
3. Tafole e nang le Mealo e 'Meli
Karolo e ka hodimo ya tafole e hloka karolo e kopaneng ya lera le lebedi, coefficient e tlase ya ho monya X-ray le phello ya pono e nang le tlhaloso e hodimo.
4. Thepa ea Tšepe e sa Hloekeng
Foreimi, setsi, kholomo ea ho phahamisa, le sebopeho se seholo sa phetisetso kaofela li entsoe ka tšepe e sa hloekang ea 304, e bonolo ho e hloekisa le ho e hohla, e hanelang asiti le mafome, e leng se etsang hore e se ke ea rusa le ka mohla.
5. Phetoho ea Hydraulic le ea Matsoho
Ho phahamisa le ho theola tafole ea ts'ebetso ea haeteroliki ho sebelisa mofuta oa pompo ea oli ea pedal, e tsamaeang hantle 'me e bolokehile ebile e ka tšeptjoa. Metsamao e meng kaofela e tsamaisoa ke hlooho ea phetisetso ea gear ea mechini.
Pli-aramatara
| Ntho ea Mohlala | Tafole ea Ts'ebetso ea TY ea Manual |
| Bolelele le Bophara | 2020mm*500mm |
| Ho Phahamisa (Holimo le Tlase) | 1010mm/ 760mm |
| Poleiti ea Hlooho (Holimo le Tlase) | 45°/70° |
| Poleiti e ka Morao (Holimo le Tlase) | 75°/ 15° |
| Poleiti ea Leoto (Holimo/Tlase/Kantle) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ho Sekama ka Mahlakore (Ka ho le Letshehadi le ka ho le Letona) | 20°/ 20° |
| Ho phahama ha Borokho ba Liphio | ≥110mm |
| Materase | Materase ea Memori |
| Boitsebiso bo ka Sehloohong | 304 Tšepe e sa Hlakeng |
| Bokgoni bo boholo ba ho jara mojaro | 200 KG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
SLisebelisoa tse tloaelehileng
| Tjhe. | Lebitso | Bongata |
| 1 | Sekirini sa Anesthesia | Sekhechana se le seng |
| 2 | Tšehetso ea 'Mele | Para e le 1 |
| 3 | Tšehetso ea Letsoho | Para e le 1 |
| 4 | Phomolo ea Mahetla | Para e le 1 |
| 5 | Thupa ea lengole | Para e le 1 |
| 6 | Setlamo sa ho Lokisa | Sete e le 1 |
| 7 | Materase | Sete e le 1 |